Złota Gala Oskarów z okazji Dnia Nauczyciela

q1 2 3 4 5  20191015_100327Jak co roku w naszej szkole odbyła się Złota Gala Oscarów z okazji Narodowego Święta Edukacji. Gala ta wyłoniła najlepszych nauczycieli, spośród 8 kategorii. Wyboru dokonali nasi uczniowie w głosowaniu.
Zliczenie głosów nastąpiło w miniony weekend. Odpowiedzialny był za to specjalnie powołany Komitet Oscarowy, a na jego czele stała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Paulina Wysoczańska i jej zastępca Arek Sapiński.

A o to zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:
Kategorię najbardziej zakręconego nauczyciela zdobyła p. Barbara Leśnicka.
Najzabawniejszym nauczycielem w naszej szkole został p. Andrzej Sobieraj.
Oscara za ikonę stylu otrzymała p. Marzena Przybyłka-Siwek.
Zwycięzca w kategorii mądra głowa została p. Małgorzata Ciechanowicz-Budny.
Kreatywne pomysły należą do p. Anny Czarneckiej.
Nagrodę za cudowny uśmiech otrzymała p. Renata Czernik 

W kategorii Belfer Roku statuetkę otrzymał p. Jarosław Matusiak. 
Zorganizowanym na tip-top został p. Andrzej Sobieraj.

Gala zakończyła się wspólnym zdjęciem z wyróżnionymi i Oscarami.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragniemy złożyć wszystkim pracownikom Zespołu Szkół Gastronomicznych najserdeczniejsze życzenia. Dziękujemy z całego serca wszystkim nauczycielom za trud i poświecenie włożone w nasze nauczanie, doceniamy każdą przeprowadzoną lekcję.

Samorząd Uczniowski